Wiki_Header.jpg
English - Español - Italiano - Româna - Svenska - Türkçe eu_flag_llp_en.jpg
ARTinED Wiki’ye Hoşgeldiniz

Bu Wiki’nin Kullanımı - Çukurova University Primary - Gazi School - FerhanNakiboglu International School - ARTinED website Point_B.gif ARTinED forum‘ARTinED- Sanatı kullanarak eğitime farklı bir yaklaşım’ Avrupa Birliği tarafından finance edilen, her dersin önemli bir unsuru olarak sanat aracılığıyla okullara yaratıcılık getirmek için yenilikçi yöntemler tasarlayan bir eğitim projesidir.

Bu wiki alanı üretilen kaynakların pilot çalışmasını yaparak veya tamamlanmış kaynakları kullanarak projede doğrudan yer almak isteyen okulların ve ziyaretçilerin kullanımı içindir. Dahil olmak isteyen her okulun bu wiki’de oluşturulan, yaptıkları çalışmaların sonuçlarını videolarla, fotoğraflarla ve anlatarak gösterebilecekleri bir sayfası bulunur.

See more on the ARTinED website Point_B.gif

Piloting ARTinED in Italy
Italy2.jpg Italy1.jpg

ARTinED webinar


The project ‘ArtinEd - A new approach to education using the arts ’ has been funded with support from the European Commission. This document reflects the views only of the author, and the Commission cannotbe held responsible for any use which may be made of the information contained therein.